Obchodní podmínky

SLEVY A VÝHODY

Školy a děti - sleva 10%, zdravotně handicapovaní sportovci - sleva 10%, dále nabízíme slevy pro velkoodběratele a slevy množstevní. U zakázek nad 10.000 Kč neúčtování přepravného. Vítáme nové obchodní vztahy – prodejní centra nebo smluvní partneři mají ceny dle smluvních podmínek.


ZPŮSOB DODÁVKY

Osobně nebo dopravní společností, u zakázek nad 50 000 Kč dopravíme zboží na místo určení vlastní dopravou zdarma do 500 km. Zboží zasíláme většinou obratem, větší množství do 14 dnů.


PLATEBNÍ PODMÍNKY

V hotovosti nebo dobírkou, smluvním partnerům fakturou. Předplatba – 4% sleva je poskytnuta při odběru zboží po naběhnutí částky na účet. EURO – pouze předplatbou nebo hotově.


REKLAMA A SPONZORSTVÍ

Pro akce mimořádného významu nabízíme kalkulační ceny. Takovéto ceny nabízíme i sdělovacím médiím, časopisům jako protihodnotu reklamy.


UPOZORNĚNÍ

Při telefonických objednávkách neručíme za případné chyby v textech. Pokud neposíláte objednávku doporučeně, ověřte si ve vlastním zájmu její doručení! Máte možnost objednávat naše výrobky i v místech našeho velkoobchodního zastoupení (zboží takto objednané je možno si vyzvednout v prodejně do 7 dnů od objednávky). Záruční lhůta je 24 měsíců. U zboží, které není vyrobeno na zakázku, má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí plnění bez udání důvodu. Ceny pohárů jsou bez doplňků (bez log, vík, sošek, apod.). Ceny jsou platné do vydání nového katalogu. Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH dle aktuálního sazebníku.

Drobné změny v konstrukci pohárů jsou vyhrazeny.